Legendární Brawler Crow

Crow Brawl Stars

Crow je Legendární Brawler jenž útočí třemi rychlými otrávenými dýkami, které poškozují nepřátele při nárazu a pak časem udělují další škody. Má dlouhý dosah, ale nízké zdraví. Pohybuje se o něco rychleji než ostatní brawleři.

Útok: Switchblade

Crow hází trojici otrávených dýk. Nepřátelé, kteří se těmito čepelemi ořezávají, se časem poškodí.“ Crow hodí před něj tři jedovaté dýky, jednu přímo před sebe a dvě na každé straně. Dýky poškozují nepřátele, když je zasáhnou, a pak se časem vyrovnávají s mimořádným poškozením, které se rovná množství škody způsobené počátečním dopadem na cíl, dokud jed po chvíli nezmizí. Tento útok má dlouhý dosah a jedový efekt zabraňuje automatickému hojení.

Super Schopnost: Swoop

„Crow vzlétne na oblohu a hodí kolem sebe kroužek otrávených dýk, jak na vzletu, tak na přistání.“ Crow vyskočí do vzduchu a vrhá kolem sebe několik dýk. Pak klouže do cíle a když přistane, hodí raději další sadu dýk. Tyto dýky jsou identické s těmi, které Crow používá ve svém hlavním útoku. Zatímco je ve vzduchu, je naprosto imunní vůči všem soupeřovým útokům, včetně jedovatého plynu, který se uzavírá během Showdown.

Základní informace o jednotce Crow:

Lv1Lv10 (Max)
Zdraví24003360
Útok280392
Super280392

Ve videu níže si můžete prohlédnout návod jak s Crowem útočit:

Legendární Brawler Crow
5 (100%) 6 vote[s]

Může Vás také zajímat...

5 komentářů

  1. Lukáš napsal:

    Chci aby mi padl Spike protože můj kámoš ho chce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde