Jak stáhnout a hrát Brawl Stars na PC

brawl-stars-pc

Jak jistě víte Brawl Stars je mobiní hra, která je založená na 3 vs 3 zápasech. V této hře si můžete užít hraní za různé postavy jako je Leon, Frank, Shelly a další.. Každá z těchto postav disponuje různými schopnostmi a interakcemi. Jak hrou postupujete, musíte také zlepšit statistiky vašich “brawlerů”, abyste je učinili silnějšími. Tato hra je určena pro mobilní zařízení a tablety. Hraní této mobilní hry na větší obrazovce je však mnohem lepší, jelikož můžete vidět celou arénu. Doporučujeme proto, abyste zkusili hrát hru Brawl Stars na PC kvůli lepšímu ovládání a mnohem širší obrazovce. V tomto článku vám ukážeme dva skvělé způsoby, jak tuto hru hrát přímo v počítači.

2 nejlepší způsoby jak hrát Brawl Stars na PC

 • ApowerMirror
 • BlueStacks

1. ApowerMirror

ApowerMirror je program pro zrcadlení obrazu, který Vám umožňuje zobrazovat vaši Android nebo iOS obrazovku na počítači použitím USB kabelu nebo WiFi připojení. Použitím této aplikace získáte plnou kontrolu nad Vašim telefonem za používání počítačové myši a klávesnice. Nyní si pojďme ukázat jak použitím této aplikace hrát Brawl Stars na PC.

Brawl Stars CZ/SK Oblečení
 1. Stáhněte si tento program do Vašeho telefonu a počítače a spusťte jej na obou zařízeních zároveň. Stažení programu zde – https://www.apowersoft.com/phone-mirror
 2. Po spuštění připojte Váš telefon k počítači

Pro Android:

Váš android můžete k počítači připojit buď pomocí USB kabelu nebo WiFi.

 • První Metoda: Pomocí USB kabelu. Povolte ladění USB na vašem telefonu pomocí > Nastavení > Vývojářské možnosti > Ladění USB. Dále připojte Váš telefon k počítači pomocí USB. Když bude připojení aktivní klikněte na “Start Now”
 • Druhá Metoda: Pomocí WiFi. Připojte obě zařízení (počítač i mobil) ke stejné WiFi a klikněte na tlačítko zrcadlení. Po zobrazení jména vašeho počítače v zrcadlení na jméno klikněte a propojte obě zařízení.

Pro iOS:

Zde je dostupná pouze metoda zrcadlení:

Váš iPhone můžete zrcadlit do počítače pomocí funkce “Screen Mirroring”, kterou najdete v ovládacím panelu (viz obrázek níže).

2. Bluestacks

BlueStacks je jeden z nejpopulárnějších programů pro hraní mobilních her jako je Brawl Stars, Clash Royale nebo Clash of Clans na PC. Můžete si zde stáhnou jakoukoli mobilní hru a hrát ji přímo ve vašem počítači. Díky vysoké výkonnosti lze hrát tyto hry bez toho aniž by se sekaly. Pro stažení a hraní Brawl Stars na PC pomocí Bluestacks následujte jednoduché kroky níže.

 1. Stáhněte si a nainstalujte si Bluestacks do Vašeho počítače.
 2. Po spuštění aplikace běžte do obchodu Google Play a přihlašte se k Vašemu Google účtu.
 3. Poté vyhledejte hru Brawl Stars a nainstalujte ji.
 4. Jednoduše hru spusťte a hrajte ji na Vašem počítači.

To je vše, nyní si můžete užívat hraní Brawl Stars na svém počítači nebo notebooku. Pokud rádi hrajete i ostatní hry od SuperCellu můžete se podívat na návody Jak hrát Clash of Clans na PC nebo Jak hrát Clash Royale na PC. V případě jakéhokoliv dotazu napište do komentářů pod příspěvek. Vaše dotazy rád zodpovím.

Může Vás také zajímat...

15 komentářů

 1. FindoCZ napsal:

  Pecka díky !

 2. tonas napsal:

  dobry den chci se zeptat jestli se da hra prevest do jineho mobilu kdyz uz mam hodne poharku a postavicek

 3. tomas napsal:

  dobry den chci se zeptat jestli se da hra prevest do jineho mobilu kdyz uz mam hodne poharku a postavicek

 4. s napsal:

  Mně to nejde stáhnout

 1. Únor 11, 2019

  […] i ostatní hry od SuperCellu můžete se podívat na návody Jak hrát Clash of Clans na PC nebo Jak hrát Brawl Stars na PC. V případě jakéhokoliv dotazu napište do komentářů pod příspěvek. Vaše dotazy rád […]

 2. Únor 11, 2019

  […] hry od SuperCellu můžete se podívat na návody Jak hrát Clash Royale na PC nebo Jak hrát Brawl Stars na PC.  Vaše dotazy nebo komentáře napište pod příspěvek, rád Vám […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *