Brawl Stars Tipy a Triky

V tomto příspěvku najdete ty nejlepší tipy a triky pro hru Brawl Stars, které Vám pomůžou stát se nejen lepším hráčem, ale také Vám umožní zlepšovat se a postupovat v této hře co nejrychleji.

Tip 1: Poznej své Brawlery

Toto je jeden z nejdůležitějších tipů. Každý Brawler má své vlastní silné a slabé stránky jako jsou – útočný dosah, rychlost nebo speciální útoky. Rozsah útoku hraje velmi důležitou roli. Zde je pár příkladů:

  • EL Primo – je velice dobrý Brawler na blízkou vzdálenost, to znamená, že se musí dostat k nepříteli co nejblíže. Je pomalejší ale zato má hodně HP.
  • Colt – je výborný střelec na dlouhé vzdálenosti. Můžete na nepřítele zaútočit z velké vzdálenosti a také má velice dobrou rychlost pohybu. Jeho slabou stránkou je nízké zdraví.
  • Shelly – podobně jako El Primo je velice dobrý Brawler na blízkou vzdálenost. Její brokovnice dokáže oslabit více soupeřů najednou, ale musíte být v dostatečné blízkosti aby mohla soupeřovy Brawlery zasáhnout.

Každý z nich má tedy své speciální schopnosti. Proto byste jako začátečník, měli znát výhody a nevýhody svých Brawlerů.

Tip 2: Znát jednotlivé herní módy a jejich cíle

Pokud se připojíte do jakéhokoliv herního módu měli byste vždy vědět, co je cílem hry. Kupříkladu:

  • Gem Grab – Musíte získat 10 drahokamů a ubránit se. V tomto herním módu nepotřebujete hrát agresivním stylem jako například v Showdownu.
  • Brawl Ball – Pro vítězství musíte dát soupeři dvě branky… Abyste dosáhli branky musíte hrát agresivně.
  • Showdown – Zde jde o to zůstat jako poslední naživu. Musíte zvolit správnou taktiku a dobře znát schopnosti svého Brawlera.

Tip 3: Vědět kdy ustoupit

Kdykoliv jste v klidu a nehýbete se, Váš “Attack bar” a “Health Bar” se postupem času regenerují. Tudíž je dobré vědět kdy bojovat, ale také vědět, kdy ustoupit a regenerovat.

Pokud jste poškozeni, můžete se skrýt v trávě nebo se kupříkladu nechat vyléčit jiným Brawlerem z vašeho týmu jako je Poco. Nezapomeňte! Můžete regenerovat pouze tehdy pokud jste nečinní po určitou dobu.

Tip 4: Naučte se vyhýbat útokům soupeře

Vyhýbání se soupeřovým útokům je velmi důležitý prvek této hry.

Určitě nechcete, aby Vás nepřátelé zaměřili a oslabili pomocí jejich útoků a Super útoků. Naše rada zní – nikdy byste se neměli pohybovat předvídatelným směrem, vždy se pohybujte náhodně všemi směry.

Tak docílíte toho, že bude pro nepřítele velice obtížné Vás zaměřit a zasáhnout ! Existují tři typy úhybných manévrů, které také závisí na rychlosti vašeho Brawlera.

  • Zigzag Movement – rychlý pohyb sem a tam
  • Feinting – neočekávané změny směru pohybu doleva a doprava
  • Elliptical Movement – pohyb v kruhu

Tip 5: Sledujte kruhy kolem vašeho nepřítele

Normálně je kolem vás a vašeho nepřítele modrý a červený kruh. Barva kruhu označuje váš tým a načtení kruhu značí schopnost použití Speciálního útoku.

Když je nepřítel připraven zahájit svůj Speciální útok, je obklopen kruhem Žluté barvy. Takže pokud je soupeřova Super schopnost plně načtená dávejte pozor !

Tip 6: Trénujte proti Botům

Předtím, než začnete hrát proti ostatním hráčům, doporučuji vám hodně trénovat s Boty. V Brawl Stars naštěstí existuje možnost tréninku proti počítačovým Botům.

Podívejte se na jejich rozsah ostatních Brawlerů, jak dobrý je jejich útok, jaká je jejich rychlost a jak silný je jejich speciální útok.

Po tréninku a vítězství proti botům, můžete jít a hrát skutečné zápasy. Vyzkoušejte různé Brawlery a zjistěte, který vám vyhovuje.

Tip 7: Zasahujte soupeře s přesností

V této hře jsou všichni vaši soupeři neustále v pohybu. Každou sekundu mění směr, takže pokud používáte Brawlery na dlouhé vzdálenosti, měli byste odhadnout pohyb soupeře a střílet ve směru pohybu.

Tohle je jeden z nejtěžších prvků této hry, ale pokud chcete vyniknout, měli byste ho praktikovat a naučit se odhadovat směr pohybu soupeřových Brawlerů.

Tip 8: Buď týmový hráč

Většina herních módů v této hře je týmová. Tudíž byste měli hrát pro svůj tým a podporovat své spoluhráče. Přispůsobit se jejich strategii.

Příklad: Pokud hrajete Gem Grab, měli byste bránit osobu, která má nejvíce drahokamů.

Tip 9: Nikdy nebuď s celým týmem na jednom místě

Existuje mnoho důvodů, proč byste se neměli seskupovat celým Vašim týmem na jednom místě. Mnoho Brawlerů, má schopnost zasáhnout více hráčů najednou, takže při jediném útoku mohou oslabit celý Váš tým.

Doporučujeme abyste si drželi určitý odstup od zbytku Vašeho týmu. Například mýtický Brawler Tara, má schopnost vytvořit bouři, která seskupuje všechny soupeřovy Brawlery na jedno místo.

Tomu se můžete vyhnout tak, že budete v dostatečné vzdálenosti od svého týmu.

Tip 10: Schovávej se za překážky

Překážky se nacházejí po celé mapě. Patří mezi ně stromy, keře a mnoho dalších. Po celé mapě jich naleznete mnoho. Takže pokud jste dost chytří, můžete použít tyto překážky jako svou výhodu.

Většina Brawlerů nemůže skrz něj projít nebo střílet. Výjimkou jsou “lobbeři” a Brawleři se Speciálními schopnostmi tyto překážky obejít.

Zde si můžete prohlédnout video jak tyto Tipy a Triky aplikovat ve hře:

Toto jsou všechny důležité Tipy a Triky které vám pomůžou dosáhnout lepších výsledků ve hře Brawl Stars. Pokud máte nějaký dotaz nebo připomínku napište nám do komentářů pod příspěvek. Díky za čtení !

4.5 11 votes
Article Rating

Může Vás také zajímat...

Subscribe
Upozornit na
guest
26 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dadasi

Existuje nejaky spusob kterym byse me zvisila sance na Brawela z Brawel Boxu Big Boxu nebo Mega boxu?

MKougl

dobra pomoc ale to jsou zakladni veci

Kill me

Mohl bys udělat i jaky brawler je dobry pro jaky mod hry

Lukáš P.

Mohol by si urobiť že aký brawler je najsilnejší a aký najslabší. Ja si myslím že Leon

Ha ha

Dobré tryky ale já už je znám

Jura

Když jsem si v shopu koupil skins, myslel jsem, že kupuji brawela. Ale nemám ho tam .co to vlastně je??

Jura

Jsem vůl, nevšiml jsem si, že se dá posunovat vpravo, byl schovaný

Samuel

Lol

Dominik

Huh what I
Hybrid

Dominik

Bravl Stars

Eduard Kvášovský

Děkuji vám za pomoc

Jana

Ztrácí se mi gemy? Dal jsem přístup jednomu klukovi, ale ten tvrdí že mi je nebere. Dá se nějak zjistí kdo mi vztzpuje na účet a zabránit mu to?

patri

nechapu

Lukáš P.

Hehe v solo showdown som zabil skoro všetkých okrem 3 hráčov!!

Lukáš P.

áááá mohli by ste urobiť že aký brawler je najsilnejší a aký nie?

Lukáš P.

ja si myslíkm že Leon

Lukáš P.

a

Kristýna

Dobrý den jak dostat zdarma gemy? Hodně mě to zajímá

Hajjda@gmail.com

Ahoj jak se máš

matka :)

Prosím, údajně existuje možnost přeposlat (gifnout) Brawlera kamarádovi, pomůžete mi?

Borec

Jaký brauler je nejlepší Na mapy

Samuel

díky moc za raxu ale veděl sem neco z toho

Samuel

A mám 16070 poháku a jednu legendu crowa moje ID PU8VVGVCV

Samuel

aha špatný Id

Brawl PRO
  1. Dobrý řady pro začátečníky ale pro mě to není všechno už znám a stát na místě aby ses heloval nebo doplňoval náboje tak to je blbost rozhodně nestůjte na místě !
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x