Epický Brawler Piper

Piper je Epický Brawler s nízkým počtem HP, ale má potenciál udělat velmi vysoké škody svým soupeřům. Její jednorázový útok má větší škody, pokud je dál, takže vyniká v podpoře svého týmu jako sniper. Její Super Schopnost jí umožňuje skočit pryč od svých nepřátel a poškodit je, jak jen to jde.

Útok: Gunbrella

„Piper vystřelí z špičky svého slunečníku odstřelovače. Čím déle střela letí, tím má větší sílu.střel získává více oompf dál, než letí!“ Piper střílí ze svého slunečníku jedinou kulku, která velmi rychle putuje. Čím déle se kulka pohybuje, tím více škod způsobí kulka, takže Piper je méně účinný proti nepřátelům poblíž ní. Útok Pipera je velmi pomalý, než se znovu načte.

Super Schopnost: Poppin

„Piper odskočí, aby se vyhnula svým nápadníkům. Poskytne jim ale dámskou laskavost: tři granáty z jejího podvazku!“ Když se použije Super schopnost, Piper vyskočí do vzduchu a hodí 3 granáty pod ni, které vážně poškozují všechny nepřátelé blízko nich. Zatímco je ve vzduchu, je Piper naprosto imunní vůči všem škodám, kromě poškození v průběhu času.

Základní informace o Piper:

Lv1Lv10 (Max)
Health 24003360
Attack16402296
Super8001120

Ve videu níže si můžete prohlédnout návod jak s Piper útočit:

Může Vás také zajímat...

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Samuel1234 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Samuel1234
Host

Moc se mi líbí