Herní módy v Brawl Stars (Events)

Herní módy ve hře Brawl Stars

Hlavní způsob jak se ve hře Brawl Stars zlepšit a vítězit, je porozumět jednotlivým herním módům a jejich cílům. Například v módu zvaném “Gem Grab” musíte shromáždit a získat co nejvíce drahokamů, zatímco v módu Showdown zvítězí poslední Brawler který žije. Podívejme se tedy na různé typy herních režimů níže.

1. Gem Grab

V Gem Grab módu jsou dva týmy, z nichž každý se skládá ze 3 hráčů. Uprostřed arény je křišťálový důl, který produkuje krystaly každých pár vteřin. Cílem herního režimu je, aby váš tým měl 10 krystalů. Když hráč zemře, upustí všechny krystaly, které zvedl. Jakmile má tým 10 krystalů, na obrazovce se objeví odpočítávání, které trvá 16 sekund. Když se počítadlo dostane na 0, tým s nejvíce krystaly nad 10 vyhraje. Ve videu níže si můžete prohlédnout návod jak Gem Grab hrát.

2. Bounty

V Bounty módu jsou dva týmy, z nichž každý se skládá ze tří hráčů. Cílem herního režimu je mít na konci 2 minut nejvíce hvězd. Každý hráč začíná dvojhvězdou, která je zobrazena nad hlavou Brawlera. Když je Brawler zabit, jejich odměna bude přidána ke skóre týmu Brawlera, který je zabil, a že Brawlerova odměna se zvyšuje o 1 hvězdu (až 7). Když Brawler umře, jeho odměna je resetována na 2 hvězdy. Ve videu níže si můžete prohlédnout návod jak Bounty hrát.

3. Heist

V herním módu Heist jsou taktéž dva týmy po třech hráčích. Na obou koncích arény se nachází sejf který má, 40.000 HP. Cílem Heistu je chránit váš trezor a pokusit se o zničení nepřátelského trezoru. Pokud je jeden z trezorů zničen, hru výhrává tým, který sejf zničil. Pokud není ani jeden z trezorů zničen, rozhoduje zbylé zdraví trezoru. Pokud oba trezory mají přesně stejné množství zdraví, když vyprší čas, nebo když jsou oba trezory zničeny ve stejnou dobu, pak je to remíza. Ve videu níže si můžete prohlédnout návod jak Heist hrát.

4. Showdown

V Showdown Eventu je 10 hráčů. Cílem hry je zabít všechny své soupeře a být poslední Brawler naživu. Když hráč zemře nebo když je otevřena přepravka, vylepšení jsou upuštěny na zem. Toto zvětší Brawlerovo zdraví o 400 HP a zvýší sílu útoku o 10%. Čím déle přežijete, tím větší budou Vaše odměny. Jak zápas postupuje, z okrajů arény uniká smrtící jedový plyn, který nutí všechny Brawlery stáhnout se postupně na menší plochu. Ve videu níže si můžete prohlédnout návod jak Showdown hrát.

5. Duo Showdown

Duo Showdown je podobný mód jako Solo Showdown s tím rozdílem, že s vámi bojuje spoluhráč. Ve hře jsou čtyři další dvojice Brawlerů. Vaším cílem je přežít je a stát se posledním týmem. Pokud váš spoluhráč zemře, bude mít 15ti sekundovou pauzu, dokud se znovu neoživí. Pokud jste vy i váš spoluhráči mrtví ve stejnou dobu, hra pro vás končí. Ve videu níže si můžete prohlédnout návod jak Duo Showdown hrát.

6. Brawl Ball

V módu Brawl Ball jsou dva týmy, z nichž každý se skládá ze tří hráčů. Cílem je dát míč (který se nachází uprostřed) do protější branky soupeře. Tým, který vstřelí první dva góly, vyhraje, ale tým může vyhrát také tím, že dosáhl vyššího počtu gólů než druhý, když čas vyprší. Pokud čas vyprší a zápas skončí remízou, následuje prodloužení ve kterém jsou všechny překážky zničeny. Brawleři mohou získat míč tím, že se k němu dostanou dostatečně blízko. Aktivace Super schopnosti dělá kopání míče silnější. Ve videu níže si můžete prohlédnout návod jak Brawl Ball hrát.

7. Siege

V Siege módu, má každý tým k dispozici IKE věž s 40,000 HP. Cílem je zabránit zničení této věže a pokousit se zničit nepřátelskou IKE věž. Ve středu mapy se nachází “Bolty”. Podržením Boltu na několik vteřin jej převedete do revolverové hlavice IKE a tím ji umožníte útočit na nepřítele. Každý IKE má velice silný útok, který ubírá 1000 HP na jeden výstřel a má extrémně dlouhý dosah, označený půlkruhem kolem IKE. Vyhrajete tím, že zničíte IKE druhého týmu nebo mu na konci zápasu uděláte více škody, než bylo způsobeno vašemu IKE. Odměny za tento mód jsou dvojnásobné, protože tento zápas trvá dvakrát déle než ostatní. Mějte však na paměti, že při prohře také ztratíte dvakrát tolik trofejí. Ve videu níže si můžete prohlédnout návod jak Siege hrát.

Tohle je seznam všech herních módů ve hře Brawl Stars, pokud máte jakýkoliv dotaz napište do komentářů níže.

Může Vás také zajímat...

7
Komentujte

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
El zatkoFildatom ratajBrawlStarsCZ/SKFranta Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
trackback

[…] se připojíte do jakéhokoliv herního módu měli byste vždy vědět, co je cílem hry. […]

Franta
Host
Franta

Já chci spike

Filda
Host

Tak si ho franto vylizej z prstu

trackback

[…] velice silná, ale musíte s ní umět. Pokud chcete vědět, které karty jsou pro jednotlivé herní módy nejlepší podívejte se článek Brawl Stars Tier List, ve kterém naleznete rozdělení […]