Legendární Brawler Crow

Crow Brawl Stars

Crow je Legendární Brawler jenž útočí třemi rychlými otrávenými dýkami, které poškozují nepřátele při nárazu a pak časem udělují další škody. Má dlouhý dosah, ale nízké zdraví. Pohybuje se o něco rychleji než ostatní brawleři.

Útok: Switchblade

Crow hází trojici otrávených dýk. Nepřátelé, kteří se těmito čepelemi ořezávají, se časem poškodí.“ Crow hodí před něj tři jedovaté dýky, jednu přímo před sebe a dvě na každé straně. Dýky poškozují nepřátele, když je zasáhnou, a pak se časem vyrovnávají s mimořádným poškozením, které se rovná množství škody způsobené počátečním dopadem na cíl, dokud jed po chvíli nezmizí. Tento útok má dlouhý dosah a jedový efekt zabraňuje automatickému hojení.

Brawl Stars CZ/SK Oblečení

Super Schopnost: Swoop

„Crow vzlétne na oblohu a hodí kolem sebe kroužek otrávených dýk, jak na vzletu, tak na přistání.“ Crow vyskočí do vzduchu a vrhá kolem sebe několik dýk. Pak klouže do cíle a když přistane, hodí raději další sadu dýk. Tyto dýky jsou identické s těmi, které Crow používá ve svém hlavním útoku. Zatímco je ve vzduchu, je naprosto imunní vůči všem soupeřovým útokům, včetně jedovatého plynu, který se uzavírá během Showdown.

Základní informace o jednotce Crow:

Lv1Lv10 (Max)
Zdraví24003360
Útok280392
Super280392

Ve videu níže si můžete prohlédnout návod jak s Crowem útočit:

Může Vás také zajímat...

10 komentářů

 1. Lukáš napsal:

  Chci aby mi padl Spike protože můj kámoš ho chce

 2. eman napsal:

  Jde ho koupit, kolik stojí?

 1. Duben 11, 2019

  […] Crow […]

 2. Červenec 14, 2019

  […] a chcete mít vlastní tričko nebo mikinu se svou oblíbenou postavou jako je Leon, Spike nebo Crow? Neváhejte a kupte si Brawl Stars oblečení v našem obchodě ! Všechny objednávky jsou […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *