Stažení a Návod pro začátečníky

Stažení a Návod pro začátečníky

Pokud zrovna začínáte s hrou Brawl Stars a nevíte co dělat, pak je tento článek přesně pro vás. Hra již byla spuštěna po celém světě a stále získává nové a nové hráče. Mnozí Brawleři jsou stále vylepšováni a s každým updatem přicházejí také nové skiny! Pokud si přečtete tento článek až do konce, jsem si jistý, že se zlepšíte a hra Vás bude více bavit.

Jak stáhnout hru Brawl Stars

Hra Brawl Stars je nyní dostupná ke stažení ve více jak 100 zemích světa včetně České Republiky. Hru lze stáhnout jak na Android tak na iOS.

Pokud hru nemůžete stáhnout přes Google Play, i když se právě nacházíte v České Republice, zkuste toto:

  • Zavřete a znovu otevřete Google Play.
  • Přejděte na Nastavení => Aplikace => Google Play => Vymazat mezipaměť => Vynutit zastavení a poté znovu otevřete.
  • To by Vám mělo umožnit hru stáhnout a hrát.

Zde jsou uvedeny dva odkazy ke stažení hry z Google Play obchodu a App Storu

Ovládání ve hře Brawl Stars

Jak dávat příkazy svým Brawlerům? Na obou stranách je virtuální joystick. Na levé straně obrazovky se nachází rotující virtuální analog, kterým musíte otáčet, abyste hýbali svou postavu do všech čtyř směrů. Na pravé straně, je další ovládací prvek pro útok. V zásadě musíte přejet prstem přes oblast, na kterou chcete útočit. Můžete také klepnout na jednotlivé místo pro okamžitý útok. Dále máte k dispozici symbol s kostrou, který označuje speciální útočný bitevní prvek. Tento prvek se u každého Brawlera liší a mnohokrát zvýší jeho útočnou sílu. Viz. obrázek níže.

Zelený pruh nad hlavou Brawlera ozačuje počet HP a další tři červené pruhy pod ním, označují počet útoků, které můžete použít najednou. Obě lišty “HP Bar” a “Attack Bar” jsou postupně nabíjeny časem. Pokud používáte Brawlera s nízkým počtem HP, můžete se skrýt někde v křoví pro regeneraci zdraví.

Základní věci ve hře Brawl Stars

1. Trofeje (Trophies)

  • Pro odemčení cen v “Trophy Road” a zvýšení úrovně Brawlerů, musíte sbírat trofeje.
  • Trofeje se udělují jak za výhru tak za prohru. (pokud vyhrajete máte více trofejí než za prohru)
  • Každý Brawler má své vlastní trofeje. Pokud vyhraje Brawler s vyšším rankem, získá méně trofejí, při prohře ztratí více trofejí.
  • Při upgradu Brawlera na novou úroveň získáte 10 klíčů.

2. Body (Power Points)

Chcete-li upgradovat svého Brawlera na další úroveň, která mu dá více zdraví a silnější útok, budete potřebovat body nazývané “power points”. Tyto body získáte buď z Brawl Boxů nebo obchodu. Upgrade Brawlera stojí také nějaké to zlato.

3. Mince (Coins)

Mince jsou základní měnou ve hře Brawl Stars kterou získáte otevíráním Brawl boxů, cen z Trophy Road nebo je můžete zakoupit v obchodě. Používají se k upgradu Brawlerů nebo k nákupu výhodných denních nabídek (Daily Deals).

4. Gemy

Drahokamy neboli gemy jsou prémiová měna. Gemy můžete získat z Brawl Boxů nebo si je musíte koupit v obchodě. Gemy můžete použít na nákup Brawl Boxů, Skinů pro Brawlery nebo Key Doublerů.

5. Klíče (Keys)

Všechny klíče jsou uloženy v Keybance a slouží k otevírání Brawl Boxů. Existují dva typy klíčů jeden se nazývá “normal key” a druhý “star key”. Normal key se používá k otevírání klasických Brawl Boxů. Star key slouží k otevírání Big Brawl Boxů. Klíče můžete získat v různých eventech. Jsou také udělovány, když event hrajete poprvé.

6. Truhly (Brawl Box)

Brawl Boxy jsou stejné jako Chestky ve hře Clash Royale. Slouží k získávání věcí jako jsou Gemy, Mince, Power Points a další… Pokud všechny své Brawlery vylepšíte na max, už nebudete dostávat Power Points a místo nich získáte mince

7. Tikety (Tickets)

Tikety jsou vlastně vstupenky do speciálních eventů. Při každém novém speciálním eventu pokaždé získáte 2 nové tikety. Počet klíčů, které ve speciálním eventu získáte je vynásoben počtem vstupenek, které jste v daném eventu použili.

To je vše co potřebujete vědět abyste mohli začít hrát a porážet své soupeře ! Pokud máte nějaký dotaz nebo připomínku napište nám do komentářů pod příspěvek.

Může Vás také zajímat...

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
El zatkoPřenos účtu Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Přenos účtu
Host
Přenos účtu

Ahoj, mám nový telefon, jak na něj můžu převést co jsem již nahrál ve starém telefonu?

El zatko
Host
El zatko

Jo tak to nevím kámo

El zatko
Host
El zatko

Hele kámo nevíš jak se přepnout na server jiný země.